Lokalizacja - informacje

Magiczny Kraków

Garden Residence usytuowane jest w wymarzonym miejscu do życia. Mieszkanie nad brzegiem rzeki, ma niepowtarzalny urok, ale to nie wszystko - stąd wszędzie jest blisko! Dzielnica jest doskonale skomunikowana z całym miastem. Dzięki temu możesz w pełni korzystać z atutów magicznego Krakowa. Autem, rowerem, autobusem, pieszo szlakiem Bulwarów Wiślanych – po mieście możesz poruszać się szybko i tak jak lubisz.

3 - 5 minut

Po króciutkim spacerze znajdziesz się  w jednej z modnych kawiarni położonej na Kazimierzu.

Taka sama odległość dzieli Cię od uroczych zakątków malowniczego Podgórza.

W zaledwie kilka minut znajdziesz się także po drugiej stronie Wisły, gdzie znajduje się Galeria Kazimierz z bogatą ofertą sieci markowych sklepów i kinem.

10 – 15 minut

Zamek Królewski na Wawelu? Krakowski Rynek Główny? Zobaczysz je w kwadrans od chwili, gdy zamkniesz drzwi mieszkania w Garden Residence.

Podróż za miasto

Garden Residence zapewnia możliwość szybkiego dojazdu samochodem do Centrum Miasta, gdzie znajdują się dworzec kolejowy i autobusowy. Komfortowy jest także dojazd do portu lotniczego w Balicach oraz samochodowych tras prowadzących w kierunku Rzeszowa, Zakopanego, Katowic i Warszawy.

Autem

Dojazd do Garden Residence jest szybki i wygodny. Unikalne położenie daje możliwość korzystania z aż 2 mostów drogowych prowadzących do centrum (Most Kotlarski i Most Powstańców Śląskich).  Rozpoczęty w 2006 roku program rewitalizacji Zabłocia objął także budowę 6 km nowych dróg wspierających komunikuję dzielnicy z miastem. Pod wielkim ogrodem na dziedzińcu umiejscowionych jest 500 prywatnych, podziemnych miejsc parkingowych, które czekają na mieszkańców osiedla.

Autobusem

Zarówno w dzień i w nocy na Zabłocie można dotrzeć komunikacją miejską. W odległości kilkuset metrów od kompleksu znajdują się przystanki aż 18 linii autobusowych i tramwajowych umożliwiających bezpośrednie połączenia do wszystkich dzielnic miasta, dworców i Portu Lotniczego Balice.

Rowerem, spacerem, na rolkach…

Zabłocie z pozostałymi dzielnicami miasta łączy jedna z najpiękniejszych tras rowerowych i spacerowych Krakowa.Bulwary Wiślane to zadbany szlak - modny zarówno wśród miłośników joggingu, spacerowiczów, rolkarzy jak i rowerzystów. Szlak Bulwarów prowadzi do stóp Wawelu. Zintegrowany jest z siecią miejskich dróg, w tym także dróg rowerowych.  Całkowita długość Bulwarów Wiślanych to aż 17 km (szlak prowadzi od Tyńca, przez Kraków, aż do Niepołomic).

+48 12 430 16 13

Katarzyna Żołnierczyk +48 510 132 380

Edyta Kaleta +48 797 595 508