Luksusowy i przestronny apartament

Alpha Development przedstawia ofertę sprzedaży luksusowego i przestronnego apartamentu w samym centrum Zabłocia. Nieruchomość jest częścią kompleksu Garden Residence, jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Krakowa.

Z tarasu otaczającego 135-metrowy apartament rozposciera się fenomenalna panorama na Wawel, Wisłę oraz Kazimierz. Do ekskluzywnego penthouse'u znajdującego się na najwyższym, 6. piętrze budynku, prowadzi prywatna winda.

Apartament wchodzący w skład Garden Residence, inwestycji chwalonej zarówno przez mieszkańców, jak i architektów, usytuowany jest na Zabłociu, a więc w najmodniejszej dzielnicy Krakowa. Usytuowanie budynku zapewnia dogodne połączenie z resztą miasta - wszystko dzięki dostępowi do pobliskich przystanków komunikacji miejskiej i kolei aglomeracyjnej. Na zmotoryzowanych czeka garaż podziemny i bliskość ważnych węzłów drogowych.

Szczegółowe informacje dotyczące powierzchni każdego z pomieszczeń znajdą Państwo poniżej - w załączniku rzut mieszkania.

Jeśli są Państwo zainteresowani tą ekskluzywną ofertą, prosimy o kontakt z biurem - osobisty, mailowy lub telefoniczny. Nasz sprzedawca z chęcią udzieli Państwu wyczerpujących informacji.

+48 12 430 16 13

Katarzyna Żołnierczyk +48 510 132 380

Edyta Kaleta +48 797 595 508