Przestrzeń dla aktywnych

Przemyślane i unikalne rozwiązania architektoniczne w Garden Residence znalazły zastosowanie w aranżacji i organizacji przestrzeni publicznej.

Przestronny ogród wewnętrzny

To ogromna, zielona enklawa – jej powierzchnia to aż 7.000 m2.  Zaprojektował ją zespół doświadczonych dekoratorów i specjalistów architektury zielonej. Intensywność barw i całoroczną dynamikę ogrodu gwarantują dziesiątki odmian drzew liściastych, krzewów liściastych i iglastych, pnączy, traw, ziół i kwiatów. Wszystkie rośliny, które  wypełniają nasz ogród pochodzą wyłącznie ze szkółek objętych kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Mikroklimat dziedzińca wzbogaca powietrze wewnątrz kompleksu w tlen i zmniejsza zawartość C02. Odpowiednio dobrana roślinność, system nawadniania i zagospodarowania wody deszczowej stanowi rodzaj naturalnej osłony kompleksu mieszkaniowego przed przegrzaniem.

Opiekę nad ogrodami Garden Residence – oprócz nowoczesnych systemów automatyki ogrodowej -  zapewnia jedna z najlepszych i najbardziej doświadczonych firm specjalistycznych, odpowiedzialna m.in. za opiekę nad zielenią Hotelu Sheraton w Krakowie.

Eleganckie wnętrza, wykonane z naturalnych materiałów

Wykorzystaliśmy surowce stosowane do dekoracji prestiżowych gmachów i budowli.

Zaplecze SPA i Wellnes

Do dyspozycji mieszkańców Garden Residence oddaliśmy centrum SPA & Wellness o łącznej powierzchni 2.300 m2:

- Centrum fitness – posiadamy jasne, nowoczesne i przestronne sale dedykowane różnym dziedzinom sportu, w tym pomieszczenia do prowadzenia zajęć fitness, ćwiczeń cardio oraz siłownię. Funkcjonalność centrum łączy się z ponadczasową elegancją ciepłego wystroju.

- Twoje Day SPA – Gabinet odnowy biologicznej oferujący atrakcyjne zabiegi pielęgnacyjne, ciekawe promocje i pakiety.

- Basen - We współpracy z projektantami i dekoratorami europejskich centrów rekreacji, przygotowaliśmy również nowoczesny basen z regulowaną temperaturą i gwarantowaną jakością wody.

Systemy bezpieczeństwa

Nad bezpieczeństwem mieszkańców Garden Residence całą dobę czuwa nowoczesny system monitoringu i profesjonalna ochrona.

Przedszkole

Na terenie Garden Residence działa anglojęzyczne przedszkole Bright Child. To nowoczesna i innowacyjna placówka. Dzieci uczą się tutaj w swobodnej atmosferze - poprzez zabawę i własne naukowe eksperymenty. Dwujęzyczną kadrę tworzą specjaliści w dziedzinie dziecięcej psychologii. Dzięki temu dzieci uczą się naturalnie i skutecznie

Plac zabaw dla dzieci

Dla naszych najmłodszych lokatorów przygotowaliśmy kolorowy plac zabaw – wyposażony w atrakcyjne i certyfikowane urządzenia, gwarantujące bezpieczeństwo beztroskiej zabawy.

+48 12 430 16 13

Katarzyna Żołnierczyk +48 510 132 380

Edyta Kaleta +48 797 595 508