Twoje mieszkanie

 

Wybór własnego mieszkania to ważna decyzja. By dobrze ją podjąć trzeba dokładnie zapoznać się z najlepszymi możliwościami, jakie oferuje rynek nieruchomości. W Garden Residence Dni Otwarte trwają wtedy, gdy ich potrzebujesz.

Zapraszamy do odwiedzenia gotowych mieszkań i poznania ich wyjątkowego otoczenia. Przekonaj się, że Garden Residence to więcej, niż idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie elegancję, komfort i unikalne piękno Krakowa.

Nasz przedstawiciel oprowadzi Cię po gotowych mieszkaniach i pokaże możliwości, jakie stwarza życie w Garden Residence. Naszym klientom oferujemy możliwość wykończenia mieszkań pod klucz. Zobaczysz więc funkcjonalne rozwiązania architektoniczne i najwyższy standard wykończenia wnętrz. Za ich przygotowanie odpowiadali doświadczeni projektanci i renomowani wykonawcy, pracujący pod nadzorem inspektorów jednej z największych światowych firm audytorskich.

Przekonaj się sam, że Garden Residence to gwarancja elegancji, komfortu życia, bezpieczeństwa i spokojnej przyszłości dla całej rodziny.

Skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży.

info@gardenresidence.pl

12 430-16-13

+48 12 430 16 13

Katarzyna Żołnierczyk +48 510 132 380

Edyta Kaleta +48 797 595 508